Oceń przychodnię

Naszym podstawowym celem jest świadczenie usług medycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.
Szczególny nacisk kładziemy na profilaktykę i propagowanie zdrowego stylu życia, dostępność oraz komfort naszych Pacjentów. Posiadamy kompetentną i doświadczoną kadrę medyczną, w skład której wchodzą lekarze specjaliści medycyny rodzinnej, pediatrii i chorób wewnętrznych oraz pielęgniarki zabiegowe i środowiskowe.

Przychodnia świadczy Usługi ginekologiczne, w poradni wykonywane są badania w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej strony, w której znajdą Państwo przydatne informacje na temat rejestracji w naszej przychodni, godzin przyjęć lekarzy rodzinnych i specjalistów, lokalizacji.

 

Górzysko z o.o. Przychodnia Górzyskowo w Bydgoszczy powstała w 2003 roku.
Świadczy bezpłatne usługi medyczne dla pacjentów należących do Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Od 2006 roku Firma certyfikowana przez DEKRA Certyfication wedłu Normy ISO 9001.

Certyfikat ISO 9001:2008 o NR 91006941/3 ważny od 11.10.2015 do 14.09.2018

Realizujemy także programy profilaktyczne z zakresu promocji zdrowia. Do dziś  Przychodnia Górzyskowo udzieliła pomocy setkom tysięcy pacjentów. Opiekę medyczną zapewniamy w dwóch jednostkach położonych na terenie Bydgoszczy:

  • ul.Żwirki i Wigury 11 (poradnia lekarza POZ, poradnia Stomatologiczna, Poradnia Ginekologiczna)
  • ul.Księdza Skorupki 48 (poradnia lekarza POZ, gabinet zabiegowy, punkt szczepień)
  • ul.Czaskiego 8 ( gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży  przy Gimnazjium Nr 23)

 

Jak się zapisać?

Aby zapisać się do naszej przychodni należy zgłosić się osobiście z dowodem osobistym i dowodem ubezpieczenia (legitymacja ubezpieczeniowa, zaświadczenie z Urzędu Pracy, ostatni odcinek renty lub emerytury) do naszej przychodni.

Nasz personel pomoże Państwu wypełnić deklarację i z chwilą jej podpisania macie Państwo prawo do korzystania z wszelkich świadczeń udzielanych w ramach umowy z NFZ.