Aktualności

/ 19.10.2020 /

Zwolnienie z izolacji domowej

Na izolację domową kierowani są pacjenci niewymagający hospitalizacji, u których zdiagnozowano COVID-19. Pacjent może odbywać izolację w swoim domu.

W trakcie takiej izolacji domowej, w 7 dobie, pacjent otrzyma SMS z informacją o tym, że w 8-10 dobie powinna odbyć się teleporada z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, w trakcie której nastąpi ocena stanu zdrowia i zapadnie decyzja o ewentualnym przedłużeniu izolacji powyżej 10 dni, jeśli wystąpiły objawy COVID-19.

/ 19.10.2020 /

Podejrzewasz, że masz koronawirusa? Sprawdź, co robić!

/ 11.03.2020 /

Odwołane wizyty planowe !!! do lekarza przez telefon !!!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wszystkie planowe wizyty w naszych placówkach zostają odwołane i przekierowane na teleporady. Wszyscy Pacjenci otrzymają nasze wsparcie i bez względu na zagrożenie epidemiologiczne nikt nie pozostanie sam ze swoim problemem. Należy jednak ściśle przestrzegać poniższych zaleceń:

/ 06.06.2018 /

Aktualizacja danych kontaktowych

Prosimy o aktualizowanie swoich danych kontaktowych przy rejestracji na udzielania świadczenia.

Podanie aktualnego numeru telefonu pozwala nam na szybki kontakt z Państwem w przypadku konieczności zmiany terminu świadczenia.

/ 27.03.2018 /

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i pacjentek odświerzyliśmy naszą stronę internetową. Poza nową grafiką pojawiły się również dodatkowe funkcjonalności: rejestracja internetowa oraz opcja zamówienia recepty. Chcąc nadążyć za zmieniającym się światem i ułatwić Państwu znacząco korzystanie z naszych usług wprowadziliśmy te dwie funkcjonalności. Zachęcamy również do wypełnienia ankiety oraz - w razie potrzeby - złożenia skargi/wniosku online. Chcemy udoskonalić naszą placówkę z myślą o naszych pacjentach i pacjentkach.

/ 27.03.2018 /

Uwaga!

Zmiana numeru Poradni Ogólnej przy Ks. Skorupki 48.
Aktualny numer poradni to: 52 588 81 81
Zapraszamy do kontaktu!